Cilt Bakımı,Cilt maskesi,Sivilceler için maske,Siyah noktalar,Saç Bakımı,Normal Cilt Bakımı,Saç Sağlığı,aç Bakımı Saç Maskeleri saç dökülmesi saç bakım ürünleri evde saç bakımı saç maskeleri doğal cilt bakımı bitkisel cilt bakımı erkek cilt bakım saç bakımı cilt maskeleri cilt lekeleri siyah noktalar sivilceler Bitkisel Cilt Bakımı Cilt Bakımı ve Güzellik Kuru Cilt Bakımı doğal cilt bakımı bitkisel cilt bakımı epilasyon laser epilasyon

Blog Arşivi
SSK SORGULAMA

Artık kolayca sizde Bağkur, Emekli Sancdığı ve SSK prim günleri sorgulama ve GSS sorgulama işlemleri artık günümüzde internet ortamından kolayca öğrenilebiliyor.
Gün sayıları, yatan veya yatmayan prim günlerini çalışanlar ssk sorgulama sayesinde kolayca öğrenebiliyorlar. Ancak bu işlemi yapabilmek adına e-devlet şifreleri olması gerekmekte. E-devlet şifreside ptt şubelerinden 1 tl karşılığında alınabiliyor. Diğer yandan genel sağlık sigortası bu sene ocak 2012 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere başlatıldı. Zorunlu sağlık sigortası ve GSS sorgulama için ve diğer SGK bilgilerini bulabileceğiniz bir adres http://www.ssksorunlari.com adresinden tüm bilgileri edinebilirsiniz.