Cilt Bakımı,Cilt maskesi,Sivilceler için maske,Siyah noktalar,Saç Bakımı,Normal Cilt Bakımı,Saç Sağlığı,aç Bakımı Saç Maskeleri saç dökülmesi saç bakım ürünleri evde saç bakımı saç maskeleri doğal cilt bakımı bitkisel cilt bakımı erkek cilt bakım saç bakımı cilt maskeleri cilt lekeleri siyah noktalar sivilceler Bitkisel Cilt Bakımı Cilt Bakımı ve Güzellik Kuru Cilt Bakımı doğal cilt bakımı bitkisel cilt bakımı epilasyon laser epilasyon

Blog Arşivi
Doktor Nebil Bozdoğan

Op. Dr. Nebil Bozdoğan 1959 yılında İstanbul’da doğdu,orta ve lise öğrenimini TED Ankara Koleji’nde tamamladı. 1977 yylynda başladığı Ankara Üniversitesi Ankara Tıp Fakültesi’ni 1983 yylynda bitirerek Tıp Doktoru unvanını aldı.Yine Ankara’da uzmanlık ihtisası yaparak Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı oldu.


Dr. Nebil Bozdoğan Hollanda hükümetinden burs kazanarak 1989-1990 tarihleri arasında Leiden Üniversite Hastanesi araştırma laboratuarı ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde burslu olarak çalıştı bu süre içinde Hollanda’da özel ve resmi değişik hastanelerde aktif olarak görev aldı..1991-1992 yıllarında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde yedek subay olarak askerlik hizmetini tamamladı.

Kendi branşında 35 den fazla bilimsel yayını vardır ve 30 dan fazla ulusal ve uluslararası kongre etkinliği bulunmaktadır. TPECD (Türk Plastik ve Estetik Cerrahi Derneği) ve ESHRS (European Society of Hair Restoration Surgery) üyesidir.

MarMed-Marmara Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Ltd Şti. ortaklarındandır. Avrupa Saç Cerrahi Derneğinin 1995 yılındaki Brükselde yapılan kongresinde sunum yapmak için Türkiyeden davet edilen tek Türk Doktordur.