Cilt Bakımı,Cilt maskesi,Sivilceler için maske,Siyah noktalar,Saç Bakımı,Normal Cilt Bakımı,Saç Sağlığı,aç Bakımı Saç Maskeleri saç dökülmesi saç bakım ürünleri evde saç bakımı saç maskeleri doğal cilt bakımı bitkisel cilt bakımı erkek cilt bakım saç bakımı cilt maskeleri cilt lekeleri siyah noktalar sivilceler Bitkisel Cilt Bakımı Cilt Bakımı ve Güzellik Kuru Cilt Bakımı doğal cilt bakımı bitkisel cilt bakımı epilasyon laser epilasyon

Blog Arşivi
"5 adımda ofisten partiye"

"5 adımda ofisten partiye"

İş çıkışı gece dışarı çıkacaksınız ama eve gitmeye vaktiniz yok. Ofis giysilerinizle tüzel kişilik mahiyetinde takılmak da istemiyorsunuz. O zaman yazımızı okuyun ve kendinizi ofis ortamından parti ortamına transfer etmenin kolay yollarını öğrenin.

Eğer iş sonrası yapılan gece gezmeleri için "ne giyeceğim?" paniği yaşıyorsanız, gevşemenin zamanı geldi: Bu 5 öneriyi dikkate alın, işten çıkıp, akşam bir yerlere giderken şık olmaya dair kaygılarınız son bulsun.

Öneri 1=> Üzerinizde ne varsa, bir kaşkorseyle değiştirin.
Akşam dışarı çıkmaktan ve şık görünmekten hoşlanıyorsanız, o zaman bu sezon özellikle çok moda olan, kaşkorseyi andıran bluzlardan bir tane mutlaka edinin. İpeksi bir dokusu olan, kenarları dantelli bir kaşkorse, her zaman seksidir ve ofiste giydiğiniz ceket ya da hırkaların içinde mükemmel durur. Tek yapmanız gereken, işten çıkmadan önce üzerinizdeki kazak ya da bluzu bir kaşkorseyle değiştirmek...

Öneri 2=> Palto yerine şalı tercih edin.
Bir parti ya da davete, kalın, hımbıl, sıkıcı bir mont ya da paltonun içinde geleceğinize, atın kalın kışlık bir şalı omuzlarınıza ve öyle girin partiye. Kadife, ya da yün olanları deneyebilirsiniz. Paltonuzu arabanızın arka koltuğuna ya da bagaja attıktan sonra, şalınıza sarınıverin.

Öneri 3=> Seksi topukluları da unutmayın.
Sıradan bir ofis kıyafetini, gece gezmesine hazır hale getirmenin en kolay yolu ne diye soracak olursanız, cevabımız topuklu ayakkabılar olacak. Tamam o botlar kış günü ayaklarınızı sıcak tutuyor ve yağmurda çamurda, lap lap rahatça yürümenizi sağlıyor olabilir ama, çok şık göründükleri de söylenemez, değil mi? Onları çıkarıp, şöyle şık topuklu bir ayakkabıyı giyiverin. Üzerinizde basit bir pantalon ceket takım olsa bile, topuklular tüm havanızı değiştirecek.

Öneri 4=> Dikkat çekici aksesuarlar seçin.
İşe giderken bir çift tek taş küpe, bir sıra inci, ya da basit bir saat takıyor olabilirsiniz ama , dışarı çıkıyorsanız, bu aksesuarlar yeterince cesur sayılmaz. Bu, kendini göstermeyen aksesuarları, büyük küpeler, iri taşlı parlayan bir yüzük, ya da boncuklardan yapılmış iri bir kolyeyeyle değiştirin.

Öneri 5=> Küçük bir çantayı unutmayın.
İşe giderken kullandığınız kocaman bir omuz ya da sırt çantası, gece çıkmasında çok hoş görünmediği gibi pratik de olmayacaktır. Bunun yerine, para, kredi kartları, kimlik karti vs gibi gerekli şeyleri küçük modern bir çantaya tıkıp, yanınıza bunu alın.